Hakkımda

klinik psikolog başak kanber
Klinik Psk. Başak Kanber

Hakkımda

Merhaba! Ben Başak Kanber.

2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünü tamamladım. Üniversite eğitimimden hemen sonra, hep hayalini kurduğum çocuk psikolojisi alanında çalışmaya başladım. Bu süreçte, sadece çocuklarla değil, aileleriyle de etkileşimde bulunmanın ne kadar kritik olduğunu kavradım ve bu alanda eğitimlerimi çeşitlendirdim. Aynı zamanda, yetişkinlerle bireysel terapi deneyimlerim de oldu.

2015’te hayatımın önemli dönüm noktalarından biri olan evliliğimi gerçekleştirdim, fakat eğitimime olan bağlılığım hiç azalmadan devam etti. 2017’de Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Hem lisans hem de yüksek lisans eğitimlerim sırasında, psikolojinin geniş yelpazesi içerisinde çeşitli eğitimler alarak profesyonel deneyimimi zenginleştirdim.

2018’de annelikle tanıştım ve oğlum, hayatımın en değerli öğretmeni oldu. Onunla birlikte dünyayı, hayatı ve insanları yeniden keşfetme fırsatı buldum. 2018’den itibaren online danışmanlıkla mesleki hayatıma katkıda bulunmaya devam ediyorum. Aynı zamanda, Afet Psikososyal Destek Platformu (APDEP) kurucu üyeleri arasındayım. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi bölümündeki eğitimime devam ediyorum.

apdep Afet Psikososyal Destek Platformu"

APDEP

Afet Psikososyal Destek Platformu

Eğitimlerim ve Sertifikalarım

2014
Gottman Çift Terapisi I. Seviyesi
2014-2015
Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
2015
Objektif Testler Eğitimi
2016
Bireysel Terapi ve Çift Terapisinde İlk Görüşme Teknikleri Eğitimi
klinik psikolog başak kanber
2017
Çocuklarda Bilişsel Davranışcı Terapi Eğitimi
2021
Otojenik Gevşeme Terapisi Eğitimi
2021
Psikoterapide Kullanılan 10 Teknik Eğitimi
2021
Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı
telefon
whatsapp