Hizmetler

moxo dikkat testi randevusu
Moxo dikkat testi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu belirtilerini tespit eden bir değerlendirme aracıdır. Dikkat eksikliği, bireyin odaklanma yeteneğindeki zayıflığı; hiperaktivite ise kontrolsüz enerji ve hareketlilik olarak ortaya çıkar.
çocuklarda gelişimsel problemler
Çocuklarda gelişimsel problemler, fiziksel, bilişsel ve duygusal gelişimi etkileyebilir. Çocuk psikolojisi, bu sorunların tanımlanması, anlaşılması ve tedavi edilmesi için kritik öneme sahiptir. Uzmanlar, çocuğun bütünsel gelişimini destekleyerek sağlıklı bir geleceği temin eder.
oyun terapisi
Oyun Terapisi, çocukların duygusal ve davranışsal sorunlarını oyun aracılığıyla ifade etmelerini sağlar. Çocuk psikolojisi, bu yöntemin etkinliğini anlamak için temel olup, çocukların iç dünyalarını anlama ve destekleme konusunda kritik bir rol oynar.
aile terapisi aile danismanligi
Aile danışmanlığı ve terapisi, aile içi sorunları çözmek için uzman yardımı sunar. Bu süreç, aile dinamiklerini, iletişim zorluklarını ve duygusal çatışmaları ele alarak, üyelerin birbirleriyle daha sağlıklı ilişkiler kurmalarına yardımcı olur.

Randevu Aldınız mı?

Online Randevu

2014
Gottman Çift Terapisi I. Seviyesi
2014-2015
Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
2015
Objektif Testler Eğitimi
2016
Bireysel Terapi ve Çift Terapisinde İlk Görüşme Teknikleri Eğitimi
klinik psikolog başak kanber çocuk psikoloğu
2017
Çocuklarda Bilişsel Davranışcı Terapi Eğitimi
2021
Otojenik Gevşeme Terapisi Eğitimi
2021
Psikoterapide Kullanılan 10 Teknik Eğitimi
2021
Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı
telefon
whatsapp